Şık ve Modern Eskişehir Halı Modelleri Divona Home'da

Eskişehir Halı Modelleri

Evlerin bir parçası ve vazgeçilmez objesi olarak dikkat çeken halılar, aynı zamanda kültürümüzün bir parçasıdır. Çok farklı ip türleri kullanılarak üretilirler. Geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Renk ve modelin yanı sıra aynı zamanda malzemeye göre de sınıflandırılırlar. İzolasyon sağlaması, insan sağlığı açısından avantaj anlamına gelmektedir. Eskişehir halı modelleri sayesinde; ortama uygun, güzel, bakımı kolay, istediğiniz renge sahip bir ürünü satın alabilirsiniz.

 

Jüt Halı Modelleri

Eskişehir halı modelleri arasında dikkat çeken jüt, adını kullanılan iplikten almaktadır. Özel bir bitkiden üretilmiş olan ip sayesinde birçok avantajın sahibi olabilirsiniz. Halının genel özellikleri şöyledir;

  • Her türlü kokuyu çok başarılı bir biçimde içine hapseder.
  • Yıpranma aralığı son derece geniştir. Böylelikle uzun yıllar boyunca kullanımı mümkündür.
  • Genellikle oturma odası ve salonlarda tercih edilmektedir.
  • Tasarım ve estetik anlamında beklentileri karşılayan birçok farklı modeli mevcuttur.

 

Tezgah Halısı Modelleri

Tezgah halıları, en otantik aynı zamanda en kaliteli olan ürünlerin içinde dikkat çekmektedir. Elde üretilmektedir. Ortaya çıkışında çok büyük bir emek vardır. Geçmişten günümüze en fazla kullanılan modellerin içindedir. El işçiliğinin son derece üst düzey olması, beklentileri sonuna kadar karşılamaktadır. Eskişehir halı modelleri arasında yer alan bu ürünü, çok pahalı olmayan fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Dokuma Halı Modelleri

Dokuma olarak bilinen halı modellerinde hav iplikler kullanılır. Bunlar, çözgü adı verilen ipliklerin üstüne el yardımı ile düğümlenmektedir. Bir çerçeve üzerine dizilmektedir. Her bir çift için rayon, ipek veya yünden yapılmış olan iplikler kullanılmaktadır. Geleneksel bir halı olsa da artık çok daha modern çizgilere sahip türleri de söz konusudur. Kalitesini belirleyen parametrelerin içinde ipliğin türü, düğüm kriteri ve düğümün ne kadar sıklığı öne çıkmaktadır.

 

Diğer Halı Modelleri

Eskişehir halı modelleri arasında vintage ve patchwork olarak bilinen ürünler de vardır. Makine halıları, deri halılar, kürk halılar ve fazlasını Divona Home kalitesi ile bulabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu geniş skala, aynı zamanda uygun fiyatı ile beklentileri karşılar.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp