Hakkımızda

Emek ve tecrübenin harmanlanması ile dış mekan mobilyacısı olarak sektöre adım atan Divona, ilerleyen süreçte çeşitlenen ürün yelpazesi ile pazardaki farkını hissettirmiştir. Bahçe mobilyası denince akla gelen her ürünü ve her detayı içerisinde barındıran ve global çaptaki tüm birimlere bu aktarımı sağlayan Divona; kaliteli, estetik, farklı tarzlara hitap eden ürünlerini, mutlak memnuniyet ekseninde doğrudan sunmaktadır. Tasarım anlayışındaki gücü her ivmede hissettiren ve büyüyen bayi ağı ile sektörel konumunu güçlendiren Divona; balkon ve bahçeler için kalite odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Yeni nesil alışveriş ve tüketim alışkanlıklarına hızlı cevap veren yapısı ile Divona; hem Türkiye hem de global pazarda balkon ve bahçelerin iz bırakan ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Tasarımdan tedariğe, paketlemeden dağıtım süreçlerine kadar her detay, bir bütün yönetiminin parçalarıdır.

 

Misyon

Her gün ve her saat dünyanın neresinde olursanız olun değerli bir alışveriş yapmak Divona ile oldukça yakın. Bu gerçekten hareketle Divona; hem etkin hem de yetkin yapısı sayesinde kendisi, bayileri ve konuk olduğu her evde konfor ve estetik balkon, bahçe mobilyası izinin doğrudan taşıyıcısıdır. Misyon anlamında da Divona; konuk olduğu her evin en konforlu üyesi olmayı amaçlamaktadır.

 

Vizyon

Her kültürün insanında denk gelinen tüketici davranışları, tarz değişiklikleri, konfor anlayışı gibi farklı ölçütleri baz alan Divona; ‘’herkes için en iyisi’’ mottosuyla hareket etmektedir. Vizyon olarak ise Divona; global zevklere hitap edecek çeşitte, bayi ağlarını daha da ilerletecek seviyede ve konfor olarak düşlenilen ölçütte olmayı hedeflemektedir.

Divona Home
WhatsApp Destek Hattı