Ödeme ve Teslimat

Ödeme Koşulları

Sırma Ahşap Mobilya Halıcılık Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. A.Ş. firmamıza ait Divona Home markası ve buna bağlı www.divonahome.com e-ticaret sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yapacağınız ödemeler için aracı ödeme kuruluşu İYZİ ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ altyapısı kullanılmaktadır.

Alışverişlerinizde yapacağınız ödemelerde kredi kartı ya da banka kartınıza ait bilgiler www.divonahome.com ya da İYZİ ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ altyapısında hiçbir şekilde kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır.

www.divonahome.com e-ticaret sitemizde kullanılan SSL güvenlik sertifikası sayesinde sayfamızda yapacağınız işlemlerin tümü şifrelenmiş olarak yapılmakta ve üçüncü şahıs yada yazılımlar tarafından erişilememektedir.

Alışverişlerinizde ödemenizi yaparken aracı ödeme kuruluşunun bankalar ile yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda kullandığınız bankanın izin verdiği sayıda taksit ve vade farkı ile ödemenizi taksitlendirebilirsiniz.

 

Teslimat Koşulları

www.divonahome.com web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizin adresinize teslim edilmesi için ürün ekranında 'Planlanan Teslimat Tarihi' bölümünde süre bilgisi bulunmaktadır. Üretici firma olduğumuz için bazı ürünlerde üretim süresi farklılık gösterebilmekte ve bunun bilgisi sizlerle paylaşılmaktadır.

www.divonahome.com e-ticaret sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde 'Adrese Teslim' ve 'Fabrikadan Teslim' şeklinde iki farklı teslimat şeklinden birini tercih edebilirsiniz.

www.divonahome.com e-ticaret sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleriniz Divona Home firmasına ait araçlarla, anlaşmalı kargo şirketleri ya da anlaşmalı lojistik firmalarıyla adresinize teslim edilmektedir.

Divona Home
WhatsApp Destek Hattı