Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl alışveriş yapabilirim?

Divona Home online mobilya mağazamızdan üye olarak ya da üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

1. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.

2. "Sepet" sayfasında ürün bilgilerinizi kontrol edip yapmak istediğiniz değişiklikler varsa güncelleyin. İndirim kuponunuz varsa "Sepet" bölümünde kullanabilirsiniz.

3. Ödeme kısmına geçmek için "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayın.

4. Ürününüzün adresinize teslim edilmesini istiyorsanız "Adresime Teslim Edilsin", fabrikamızdan kendiniz almak istiyorsanız "Fabrikadan Al" seçeneğini seçerek devam edin.

5. Teslimat ve fatura için gerekli adresinizi ekleyin ya da daha önce eklediğiniz adreslerden birini seçin. "Adres Ekle" seçeneği aracılığıyla farklı bir adres tanımlayabilirsiniz.

7. "Ödeme" butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gelin ve ödemenizi yapın.

8. "Mesafeli Satış" ve "Ön Bilgilendirme" sözleşmelerini onayladıktan sonra siparişinizi sonlanlandırın.

Divona Home online mağazası ve alışverişleriniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Divona Home Müşteri Destek Hattı: 0 222 340 40 44

Siparişlerimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Divona Home online mobilya mağazasından verdiğiniz tüm siparişler hakkında detaylı bilgi ve sipariş durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Üyeliksiz alışverişlerinizi "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilirsiniz.

Garanti koşulları

  • Garanti süresi 2 (iki) yıldır ve ürünlerin teslim edilme tarihinden itibaren başlamaktadır.
  • Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için teslimat esnasında ürünlerinizi mutlaka kontrol ediniz.
  • Ürünlerde herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
  • Ürünlerin bütün parça ve aksesuarları dahil üzere tamamı Sırma Ahşap Mobilya Halıcılık Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. A. Ş. firmamız Divona Home markamız garantisi altındadır.
  • Ürünlerinizin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarım ve sorunun giderilmesi için geçecek süre garanti süresine eklenir. Ürünlerinizin onarım süresi 20 iş gününü geçmemektedir. Onarım süresi, ürüne ilişkin sorunların firmamıza bildirim tarihinden itibaren başlamaktadır.
  • Tüketicinin sorun bildirimini; telefon, e-posta benzeri yollarla yapması mümkündür. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir.
  • Ürün sorununun 20 iş günü içerisinde giderilmemesi durumunda, firmamız benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. Ürünün garanti süresi içerisinde malzeme ve işçilik, montaj hatalarından kaynaklı arızalanması durumunda, herhangi bir ücret talep etmeksizin onarımı yapılacaktır.
  • Ürünlerin kullanma kılavuzunda yer alan talimatlara uygun olmayan şekillerde kullanımından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Tüketiciler, Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir.

Rüzgara Dayanıklı Bahçe Şemsiyesi Özellikleri Nelerdir?

Rüzgara dayanıklı bahçe şemsiyesi modellerinin tümü iskelet ve şemsiye direği bakımından sağlam yapıdadır. Dış hava koşullarına direnç gösteren bahçe şemsiyesi tasarımları genellikle alüminyum gövde ve kollara sahiptir. Rüzgara dayanıklı modellerde çeşitli şemsiye ayak modelleri kullanılmaktadır.

Fırtınaya dayanıklı şemsiye tasarımlarında uygun bir hava tahliye bacası bulunmaktadır. Bu da rüzgara karşı dayanıklılık için önemlidir.Teras şemsiyeleri, cafe ve açık alan şemsiyesi olarak; teleskopik, tente gibi ürünler en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Divona Home rüzgara dayanıklı şemsiye önerisi için siteye göz atabilirsiniz. Bahçe şemsiyesi büyük ve küçük modellerin yanı sıra farklı tasarımlarda bulunmaktadır. Bu ürünler bahçe, teras, balkon veya plaj şemsiyesi olarak kullanılmaktadır. Rüzgara karşı direnç gösteren şemsiyelerin kullanım alanı daha geniş olmaktadır. Tente, teleskopik ve mega ürünler farklı renk seçenekleri ile sitede mevcuttur.

Teleskopik Şemsiye Nedir? Hangi Alanlarda Kullanıma Uygundur?

Teleskopik şemsiye modelleri katlanır şemsiye olarak ifade edilmektedir. Bu tür bahçe şemsiyesi modelleri manuel bir şekilde açma kapama sistemine sahiptir. Teleskopik bahçe şemsiyesi büyük, küçük boyutların yanı sıra çeşitli renklerde üretilmektedir. Açık alan bahçe şemsiyesi olarak en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Dekorasyonlarınıza uygun renk ve model seçimi yapabilirsiniz.

Bahçe, teras, balkon, restaurant, plaj şemsiyesi veya cafe şemsiyesi modelleri arasında tente ve teleskopik şemsiyeler yer alır. Cafe şemsiye fiyatları gözünde önünde bulundurulduğunda teleskopik şemsiyelerin uygun fiyat sunduğu görülmektedir. Büyük cafe şemsiyeleri fiyatları ise boyutuna göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Divona Home tüm bahçe şemsiyesi modelleri uygun fiyatlara sahiptir.

Kare Şemsiye Hangi Alanlarda Kullanıma Uygundur?

Kare şemsiye modelleri plaj, balkon, teras, cafe, otel ve restaurant gibi alanlarda kullanıma uygundur. Bu alanlar için tercih edilen kare bahçe şemsiyesi büyük veya küçük boyutlarda olabilir. Kare bahçe şemsiyesi kullanılan alanlarda estetik bir şekilde dekorasyona katkı sağlar. Tente ve kare şemsiyeler dekorasyonlarda görünüm açısından avantajlıdır.

Divona Home bahçe şemsiyeleri rüzgara ve fırtınaya karşı dayanıklılık gösterebilmesi için güçlendirilmiş alüminyum iskeletten oluşmaktadır. Alüminyumun yanı sıra ahşap gövdeli şemsiyelerde bulunmaktadır. Kare modeller büyük bir kullanım alanına sahiptir. En çok tercih edilen plaj şemsiyesi modelleri arasında yer almaktadır.

Bahçe, cafe ve restaurant gibi alanlarda kullanılan ürünler daha büyük ölçülerde olabilmektedir. Ancak teras balkon şemsiyesi daha küçük tercih edilir.  Küçük ve büyük cafe şemsiyeleri fiyatları tasarım ve ölçülerine göre farklılık göstermektedir.

 

Divona Home
WhatsApp Destek Hattı