Bursa Bahçe Mobilyaları Divona Home

Bursa Bahçe Mobilyaları

Bahçenizi renklendirecek şık mobilyalar, Divona Home kalitesinin ışıltısını taşımaktadır. Çay setleri, masa takımları, sandalye modelleri ve salıncaklarla neşeli, samimi bir ortamın portresini çizmektedir. Bursa bahçe mobilyaları, bahçenizde farklı bir hava oluşturacak, öğlen ve akşam sohbetlerinize renk katacaktır. Şık tasarımlar, göz alıcı ışıltı ve modern rustik etkisiyle bahçenizi dekore edecektir.

 

Bahçeniz için Divona Home Bahçe Mobilya Modelleri

Sevdiklerinizle zaman geçirirken şık modellerin arasında, keyifli ve konforlu zaman geçirebileceğiniz Bursa bahçe mobilyaları, kaliteli malzeme kullanımı ve mimari yapısıyla göz alıcıdır. Nostaljik izler taşıyan, rustik ve modern tasarımlarla farklı renkleri bir araya getiren özgün yapısıyla herkesi kendine hayran bırakacaktır.

  • Çay seti modelleri, koltuk ve sandalye takımlarıyla dizayn edilmiştir.
  • Renk ve kumaş farkıyla bahçe yapısına, dış alana uygundur.
  • Hafifliği ve görselliğiyle modern dokunun izlerini daima taşımaktadır.
  • Rustik, Gotik, Modern ve Minimalist tasarımlarla özgünlük katacaktır.

Konforlu kullanım, geniş alan ve dış mekan özelliklerine göre dizayn edilmiş hatları, ahşap, kumaş ve deri modellerle bir araya gelerek estetik görünümüyle büyüleyicidir.

 

Büyüleyici Bahçe Köşe Takımı Modelleri

Bahçenizde ev konforlunu aratmayacak, dış mekanın özelliklerine göre dizayn edilmiş Bursa bahçe mobilyaları, köşe takımlarıyla ilgileri üzerine çekecektir. Sehpa ve oturma grubuyla birlikte sevdiklerinizle güzel zaman geçirmenizi, konforlu mobilya tasarımının ışıltısıyla keşif edebilirsiniz.

  • L köşe takımları
  • Köşe takımı sehpası
  • Kumaş ve ahşap köşe takımı tasarımları
  • Rustik, modern ve gotik desenli modeller
  • Renkli yastıklı modeller

Evinizin ve yaşam alanınızın bahçesinde büyüleyici bir etki bırakacaktır. Özgün tasarımlarla, bahçenizin merkezi ve köşeli ölçülerine uygun seçeneklerle geniş bir alan bırakarak, keyifli zaman geçirirken estetik görünümünden de ödün vermemenizi sağlayacaktır. Göz alıcı tasarımlarla, ahşap ve kumaş birlikteliği kaliteli malzemelerle dizayn edilmiştir.

 

Divona Home Bursa Bahçe Mobilya Mağazası

Sanatsal tasarımlarıyla Bursa bahçe mobilyaları, oturma grupları, masa takımları ve sandalye modelleriyle birlikte ilgi çekici renklerin modasına uyum sağlamanız için ideal seçenekleri sunmaktadır. Şezlonglar, çay setleri ve şemsiye modelleriyle bahçenizin her ihtiyacına cevap bulacağınız modeller, modern tasarımlarla özgün yaratıcılığın birleşiminden doğmuştur.

Salıncaklar, sandalyeler, şemsiye ve sehpa modelleriyle dış mekanın bütün olanaklarını değerlendirebileceğiniz özgün tasarımlar, bahçenize renk katacak, özel bir etki bırakacaktır. Ahşap, örgü ve kumaş tasarımlarla bahar ve yaz aylarının en sevilen mekanlarının cıvıltısından ilham alınarak dizayn edilmiştir.

 

Divona Home Bahçenizin En Özgün Renkleri

Renk, model ve kaliteli denildiğinde akla gelen Divona Home, etkileyici tasarımlarla fark yaratmaktadır. Modern zamanların sevilen tasarımlarını, mistik, minimalist, rustik ve gotik etkileriyle dizayn ederek, işlemeli, desenli ve ahşap profili modellerle süslemiştir.

Geniş, ferah ve doğal görünümleriyle, bahçenizde farklı bir rüzgarın esintisini hissedeceğiniz, kapalı ve açık bahçe mimarisine göre tasarlanan modellerle birlikte mobilyalarınızın konforuyla tanışacaksınız. Şık, modern ve kaliteli Bursa bahçe mobilyaları, özgün tasarımlarıyla dekorasyonda ilgi odağı olacaktır.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp