Rattan Bahçe Mobilyalarıyla Haylinizdeki Dekorasyon Stiline Ulaşın

Rattan Bahçe Mobilyalarıyla Haylinizdeki Dekorasyon Stiline Ulaşın

Dekorasyon dünyası her geçen gün kendini yenileyip, değiştiriyor. Bu değişim ise haliyle yeni ve birbirine benzemeyen akımları beraberinde getiriyor. Modern, endüstriyel, country, minimalist, İskandinav dekorasyon öğeleri ise hem bahçeleri hem de evlerinizi oldukça şık bir görünüme ulaştırıyor. Tüm bu dekorasyon tipleri arasından hayalinizdekini yaz ve kış bahçenize yansıtabilmenizi sağlayan modellerimiz ise rattan bahçe mobilyası modellerimizdir.

Özellikle ferah ve doğal bir görünümüm ahşap platform üzerine koyulan hasır rengi mobilyalar, beyaz minderler, yeşil bitkiler ve örme tip koltuklar ile yaratıldığı İskandinav dekorasyon stilini tamamlamak için Viola Rattan Bahçe Köşe Takımı tasarımımız ideal seçenekler arasında yer alır.

İskandinav Dekorasyona Rattan Bahçe Mobilyalarıyla Şıklık Katın

İskandinav dekorasyon dediğimizde aklımıza doğal renklerin uyum ile birleşmesi ve ahşap ile rattan detaylarının bir arada kullanılması gelir. Diğer yandan sütlü kahverengi, krem ve beyaz renk tonlarındaki koltuk minderleri ile özellikle bahçe ve verandalarınızda ahşap platform zeminlerin uyumu, bu stili yansıtmak için mükemmel araçlardır.

Bahçenizde İskandinav stilde şık bir uygulama yapmak için Lagodya Rattan Bahçe Köşe Takımı modelimizi tercih ederek, örgü stil rattanın doğallığını dekora aktarabilir, modelin geniş ebatlı ve konforlu beyaz veya krem olarak seçebileceğiniz minderleri ile doğaya uygun tonları yakalayabilirsiniz. Takımımızda yer alan şık cam yüzeyli orta sehpa ise gün ışığında İskandinav stilin vazgeçilmezi olan ışık yansımalarını size sunuyor.

Rattan Bahçe Mobilyalarıyla Haylinizdeki Dekorasyon Stiline Ulaşın

Özellikle yeşil bir çimen dokusunun üzerinde hasır saksılar, geceleri hafif loş bir aydınlatma ve farklı renklerdeki çiçek türleri ile birleştiğinde rahatlatıcı ve şık bir ortamı yaratacak olan bu takım seçeneğimiz, kare formlu sırt yastıkları ve yüksek ölçülü kol iskeletleri ile konforu da sizlere sunuyor.

Rattan Bahçe Mobilyaları İle Modern Stil Bahçenizde

Eğer modern dekorasyon öğelerinden vazgeçemiyorsanız bahçenizde, kış bahçenizde veya teraslarınızda mutlaka beyaz renk tonuna, parlak metal eşyalara ve örgü tipli mobilyalar ile birlikte, masif raflara yer vermeniz gerekir.

Havuz önünde modern dekorasyon görünümünü uygulama amacınıza yönelik Miranda Rattan Bahçe Takımı modelimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bu modelimiz ile havuz başında, kış bahçenizde, teras ve veranda alanlarınızda kullanarak, hem modern hem de endüstriyel dekorasyon çeşitlerini oluşturabilirsiniz.

El işçiliği ile üretilmiş olan, kumaşı su tutmayan, dış mekanda ve iç mekanda kullanım için uygun ve orta sehpasında temperli cam bulunan bu takımımızı havuzunuza yakın bölgede direk olarak çim üstüne konumlandırabilirsiniz. Bu gibi bir kullanım şeklinde beyaz minderli modeli tercih ederek sehpa üzerinde cam, ahşap fenerler veya parlak seramik mumluklar kullanarak, özellikle ağaçların bulunduğu alanda modern dekorasyonu mükemmel şekilde bahçenize taşıyabilirsiniz.

Takım koltuklarımızın oturma bölümünde tercih edilen genişlik oranı ve hacimsel formu sayesinde gün boyu rahat bir duruş pozisyonunda zaman geçirebileceğiniz bir ortam yaratırsınız. Puf, yumuşak ve kare formlu arka minderleri ile hem konfordan yararlanır hem de oldukça rahat bir stil görünümünü bahçenize kazandırabilirsiniz.

Kış Bahçeleriniz Ve Teraslarınız Artık Çok Konforlu

Kış bahçelerinizde her zaman yaz havası deneyimini yaşamak ve bir kahve eşliğinde kitap okurken, kar yağmasını izlemek oldukça hoş zaman geçirmeyi sağlar. Bu keyifli alanları şık bir hale getirmek ve neredeyse tüm günü geçirebileceğiniz bir alana çevirmek için ise konforlu bahçe mobilyaları yardımınıza koşar. Kış bahçelerine özellikle yakışan endüstriyel dekorasyon stilini uygulamaya imkan tanıyan Elite Rattan Bahçe Koltuk Takımı modelimiz favorileriniz arasında yer alacak.

Özellikle masif ahşap ve siyah çelik birleşimli raflar, ahşap saksılar, hasır işi halılar kullandığınız kış bahçenizde, bu koltuk takımımız ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Elite Rattan Bahçe Koltuk Takımı modelimiz kolay temizlenebilirliği, el işçiliği örgüsü, cam yüzeyli şık sehpası, gövde iskeletinde sahip olduğu kahverengi renk tonu ile dikkat çeker. Kahverengi tonları ile endüstriyel dekorasyonunuzun içinde star parça haline gelir. Bu modelimiz diğer 2 farklı renk tonu üzerinden, beyaz ve taş grisi olarak da tercih edebilirsiniz.

Rattan Bahçe Mobilyalarının Tercih Edilme Sebeplerini Keşfedin

Rattan bahçe mobilyalarımız ile hangi stilleri açık ve kapalı bahçe alanlarınızda yaratabileceğinize değinirken diğer bir detayı da unutmamak gerekir. Bu modeller şık dekor yaratmada ne kadar etkililerse, konforlu ve pratik kullanım şartlarında da o kadar öne çıkarlar.  Kendilerine has tercih edilme sebepleri ise şunlardır:

  • Dış yüzeyleri elde örüldüğü için benzersiz dokuya sahiplerdir.
  • Hafif ve modern görünümleri ile balkonlarınızda, kış bahçelerinizde, havuz başında, terasta ve daha birçok yerde kullanılırlar.
  • Ağır ve hantal mobilya asla kalite demek değildir. Rattan modeller dayanıklı yüzeyleri ve sehpa alnındaki temperli cam tipi ile uzun seneler boyunca size eşlik ederler.
  • Temizlik işleminde rahatlık sunarlar sadece ıslak sabunlu bir bezle sildikten sonra kurulamanız yeterli olur. Dış yüzeyleri ilk günkü hallerini korurken, minder kılıflarını ise makinede yıkayabilirsiniz.
  • Minderlerinden iskelet gövdesine kadar çok geniş bir renk seçeneğine sahiplerdir.
  • Kullanım alanını değiştirmek istediğinizde hantal olmayan yapısından yararlanarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Alüminyum iç iskeletleri sayesinde dışarıda kullanımda küf ve pas gibi problemlerini gündeme getirmezler.
  • Dış yüzeylerine özel olarak eklenen UV katkı ile güneş altında ne kadar kalsalarda solma yapmazlar. Bu niteliğin kaliteli bir ünde bulunması gerekir.
  • Cilde hiçbir alerji yapmamaları sebebi ile rattan şezlong modelleri güneşlenirken dahi gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.

Bu sebepleri bağlı olarak rattan takımlar her zaman tercih edilir tasarımlar olmuşlardır.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp