En Uygun Fiyatlı Şemsiyeler Divona Home'da Sizlerle

Şemsiye Fiyatları Nelerdir? 

Farklı bir tatil isteyenlerin ve doğayla iç içe olmayı sevenlerin tercihi olan kamp, ??son trendlerden biri. Kamp yaparken vazgeçilmez bir parça olarak görülen kamp şemsiyesi, sahilde, ormanda ve daha birçok yerde yapacağınız kamp gezilerinin de olmazsa olmazlarındandır. Kamp şemsiyeleri, katlandığında ve her yere sığdığında çok daha kullanışlı hale gelir ve tente görevi görür. Kamp yaparken kurduğunuz masanın yanında tercih edeceğiniz bu ürünler size rahat bir ortam sağlar.

 

Uygun Fiyatlı ve Karlı Dış Mekan Şemsiyeleri

Bir bahçe şemsiyesi ile harika tasarlanmış yüzeyler elde edersiniz. Sizi ve eşyalarınızı sıcaktan ve güneşten koruyan, sıcacık bir bahçenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olan bu ürünler, estetik tasarımları ile de öne çıkıyor. Bu alanda sıklıkla kullanılan kamelya tarzı şemsiyeler kolayca hazır hale gelir ve altına sadece bir masa ve sandalye koyarak son derece kullanışlı bir alan oluşturur.

Bu sayede mobilya kılıfı gibi eşyalara ihtiyaç duymadan mobilyalarınızın güneşte solmasını ve yıpranmasını önleyebilirsiniz. Dış mekan şemsiyelerinin dayanıklılığı ile rüzgar gibi etkenlerden korunarak serin ve gölgeli bir yer oluşturarak kendinizi koruyabilirsiniz. Dış mekan şemsiyeleri ve çeşitli modellerde harika fiyatlar için şimdi web sitemizi inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

 

Şemsiye Modelleri İçin Çalışma Prensipleri

  • Teleskopik sistemleaçılıp kapanan şemsiyeler de, şemsiye açılmaya başladığında, şemsiyenin üst kısmındaki ikinci boru profil şemsiyenin geniş ana gövdesi üzerindeki profile girerek kısalır ve şemsiyenin kumaş kısmı çözülerek uygun ölçüye küçültülür.
  • Manuel sistemli bahçe şemsiyesi modellerimizin kumaş ve kollarına bağlı mekanizması sayesinde şemsiye iple veya elle açılıp kapatılabilir. Şemsiyenin uzunluğu ister kapalı ister açık olsun aynı kalır.
  • Yan paravanlarda, perdenin yan tarafında eğimli bir ahşap direğe asılan paravan tente, gergi halat mekanizması ile donatılır ve perde gerdirilerek açılır.
  • Şemsiyelerde orta havalandırma açıklık sistemine sahip olmak önemlidir, baca sistemlerinde ısınan hava bacadan uzaklaştırılırken soğuk hava sirküle edilir.

 

Dış Mekan Şemsiyesi Fiyatları

Şemsiye fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında ürünün yapıldığı malzemelerin maliyeti gelmektedir. Bu tutarın artması doğrudan fiyatı etkiler ve maliyetlerin artmasına neden olur. Bu nedenle emtia fiyatlarını, fiyatı etkileyen ilk faktör olarak değerlendirebiliriz. Ayrıca kalite, bahçe şemsiyelerinin fiyatını doğrudan etkiler.

Kalite arttıkça şemsiye fiyatları da artacaktır. Dayanıklılık, fiyatı etkileyen diğer bir faktördür ve kalite ile aynı performansa sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli ürünler biraz daha pahalı olabilir ancak performans açısından size ek faydalar sağlar. Bu nedenle ürün tercihlerine ek olarak fiyatın belirlenmesi ve bu fiyata göre ürünün seçilmesi tavsiye edilir.

Çeşitli indirimler veya promosyonlar da fiyat düşürücü bir etkiye sahip olabilir. Bu indirimleri takip etmek için fiyatlara dikkat etmeniz gerekiyor. Son olarak, satış yapılan ülkenin genel ekonomik koşulları ve ürünün piyasa fiyatı gibi hassas faktörler fiyatları doğrudan etkiler. Detaylı fiyat bilgisi için incelemeniz ve karşılaştırmanız gerekmektedir. Herhangi bir ürünü sipariş vermeden önce web sitemiz üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

 

Yaz Güneşinin Tadını Şemsiyeler ile Çıkarın

Havaların ısınmasıyla birlikte adeta tatil ortamı sunan bahçeler ve balkonlar, güneşin tadını daha çok çıkarmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği ortamlardan biridir. Kaliteli balkon şemsiyesi modelleri ile havanın ve güneşin güzelliğinin tadını çıkarın. Bahçe ve balkonun keyfini çıkarırken gölgede serinleyin. Birçok dış mekan mobilyası çeşidine uyan güneş şemsiyesi, tarzı ve görünümü nedeniyle mükemmel bir dekorasyondur.

 

Uygun Fiyatlı ve Kullanışlı Dış Mekan Şemsiyeleri

Masanızın yanında bahçe sandalyelerinin altında durduğu büyük bir şemsiye ile yaz sıcağında kendinizi güneşten koruyabilir ve serinleyebilirsiniz. Dev masanın etrafında kullanacağınız modeller ile bahçenizi çok şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bu ürünler ayarlanabilir ölçü ve açıları sayesinde güneşin açısına göre konumlandırılarak rahat hissetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Serin bir bahçede güneşin ısısını hissetmemek için mükemmeldirler. Şemsiye konusunda en kaliteli modellerimiz sizi güneşten korur ve bahçe oturma gruplarının tamamlayıcısı olarak tarzınızı tamamlar. Dış mekan mobilyaları ile uyumlu olarak kullanılabilen şemsiyeler, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

 

Harika Tasarıma Sahip Dış Mekan Şemsiyeleri

Dış mekan şemsiyeleri oldukça kullanışlı ürünlerdir ve farklı mekanlarda kullanıma uygundur. Hem bahçede hem de geniş balkonlarda sıklıkla kullanılan dış mekan şemsiyesi, duruşu ve işlevselliği nedeniyle en popüler ürünlerden biri. Geniş yapısı sayesinde birçok alanı güneşten korur ve gölge alanı oluşturur. Korumalı kumaşlar sayesinde güneşten korur ve tam gölge sağlar. Dış mekan şemsiye modelleri farklı tarzlarda sunulmakta olup, kullanım alanına dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Küçük balkonlarda daha küçük dış mekan şemsiyeleri son derece kullanışlıyken, daha geniş bir alanı gölgeleyen şemsiyeler daha büyük balkonlar ve bahçeler için çok uygundur.

 

Plaj Şemsiyeleri ile Tatilin Tadını Çıkarın

Plaja gittiğinizde, beklenti güneş ve sıcaktır. Bu durumda plaj şemsiyeleri genellikle güneşten korunmak ve serinlemek için fonksiyonel olmalıdır. Web sitemizde yer alan şemsiye modellerini açıp gölgelik bir alan oluşturarak sadece kendinizi serinletmekle kalmaz, son derece konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerini önleyerek yanıkları ve cilt hasarlarını kolayca önleyebilirsiniz.

Şemsiye, özellikle denizden çıktıktan sonra tuzlu su ile temas eden cildinizi doğrudan güneş ışığından koruyarak sağlığınızı korur. Eşyalarınızı serin tutar ve telefon gibi akıllı cihazları hasar almaktan korur. Rüzgarlı günlerde kullanım için ideal olan şemsiye altlıkları ve kılıflar ile şemsiyenizi uçmaktan ve savrulmaktan da koruyabilirsiniz.

 

Kullanışlı Balkon Şemsiyesi Modelleri

Ev tasarımı evde geçirilen zamanın kalitesini artırır. Bahçe, balkon, teras gibi evin içinde yer alan alanları tasarlarken daha özgür davranabilirsiniz. Uzun ve keyifli bir eğlence için düzenlenen bu alanlara mobilya seçimi ve düzeni önemlidir. Farklı yüzey ölçüleri için üretilmiş şemsiye, masa, dolap ve bank gibi dış mekan kullanımına özel ürünlerde pek çok seçenek bulunmaktadır.

Bahçe şemsiyesi, dış mekan kullanımını kısıtlamadan doğal etkenlerden korunma sağlar. Modeller, kullanıcının zevkine ve ihtiyaçlarına göre boyut, tasarım ve işlev bakımından farklılık gösterir. Koruma ve rahatlık sağlayan dış mekan ürünleri tasarlayabilirsiniz. Çay partilerine eşlik eden ve yer kaplamayan küçük şemsiyeleri çok beğeneceksiniz ve bu alanlarda ihtiyacınıza göre yemek masalarına adapte edebileceksiniz.

 

Koruyucu Özelliği En İyi Kumaşlara Sahip Şemsiye Modelleri

Tenteler ve balkon şemsiyeleri, yaz aylarında cildimize etkisi ve parlaklığı açısından çok önemli olan aşırı güneşe maruz kalmaktan kendimizi korumamız için olmazsa olmazdır. Kumaşları sayesinde bu korumayı çok etkin bir şekilde sunan şemsiye ürünlerimiz İspanyol akrilik kumaşları sayesinde 50 APF ısıya ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Tüm bu koruyucu fonksiyonlarının yanı sıra geniş alanı ve modern görünümü ile işletme sahiplerinin ve yazlık evlerin gözdesi haline gelen güneş şemsiyeleri her zaman elinizin altında olmalıdır. Yaz güneşinin tadını çıkarırken sizi zararlı güneş ışınlarından güvenle koruyan en kaliteli ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Büyük Boyutlara Sahip Şemsiyeler

Koruma bölgelerine göre boyutları artan şemsiye modellerimiz, genişlikleri nedeniyle rüzgârın etkilerine karşı mekanik olarak ekstra sağlamlaştırılmıştır. Şemsiyelerimiz kalın ana gövdesi ve güçlü kolları, dayanıklı ithal akrilik kumaşı ve rüzgârda devrilmemesi için düz ayak kullanılması, ağır mermer konstrüksiyonu ve rüzgar geçirmez tasarımı sayesinde çok rahat ve güvenlidir. Standart ölçülerdeki şemsiye modellerimizin yanı sıra mega ölçülü bahçe şemsiyelerimiz de bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra her bütçeye uygun fiyatlarla sunulan geniş koruma bölgeli dev şemsiyelerimiz sizleri bekliyor.

 

Şemsiyelerde Teleskopik Sistemin Avantajları

Teleskopik sistemde açılıp kapanan bir şemsiyenin en büyük faydası, masa, sandalye ve mobilyaları sağa sola sürüklemeden şemsiyeyi açıp kapatabilmesidir. Gövde üzerinde braket bulunan büyük teleskopik şemsiye modellerinde kapatıldığında, şemsiyenin üst kısmından ana gövdeye giren ve çıkan şemsiyenin ikinci kısmıdır. 

Teleskopik şemsiye açılırken kısalır ve kapanırken uzar, şemsiyenin etrafındaki mobilyalara dokunmadan açılıp kapanmasını sağlar. En popüler Café modelleri 4x4 şemsiye, 4x5 şemsiye, 5x5 şemsiye ve 6x6 şemsiyedir. Kalın alüminyum gövdeli şemsiye dekoratif görünümü ve hafifliği nedeniyle kurulumu ve taşınması çok daha işlevseldir.

 

Bahçe Şemsiyelerinde Renk Seçimi Neden Önemlidir?

Bahçede, balkon ve teraslarda konaklarken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için ürünün renk seçimine dikkat etmelisiniz. Balkon veya terasınızda bitki yetiştirmeyi tercih ediyorsanız veya bahçeniz doğa ile iç içe ise sarı tonlarında ürünleri tercih etmeniz önerilmez. Bunun nedeni, sarı rengin belirli türdeki böcekleri ve sinekleri çekmesidir. Ayrıca balkonlarda zeminle birlikte mavinin tonlarını da tercih edebilirsiniz. Bazı böcek türleri, özellikle akrepler, maviyi kırmızı olarak algılar.

Kırmızıyı tehlike olarak gördükleri için ona yaklaşmazlar. Bu nedenle balkon şemsiyesi seçerken mavinin tonlarını tercih edebilirsiniz. Denize yakın bölgelerde parlak renk seçenekleri güneş ışığını maksimum yansıtması bakımından önemlidir. Daha çok ofis için tercih ederseniz daha sade ve kurumsal kimliğinize daha uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz. Web sitemiz kategorilerinde farklı mekanlar için farklı renklerde balkon ve bahçe şemsiyesi modellerine de göz atabilir ve zevkinize uygun ürünü seçebilirsiniz.


Divona Home
WhatsApp Destek Hattı