En İyi TV Koltuğu Modelleri 2022

Televizyon koltukları son derece önemli olan ürünlerdir. Çok fonksiyonlu olmaları, bel ve sırt desteğinin yanı sıra boynu da desteklemesi birçok alıcının önemli istekleridir. İhtiyaç odaklı alınan TV koltukları bol çeşit ve modelde satışa sunulur. Her ne kadar baba koltuğu olarak da bilinse de TV koltuğu demek daha doğru ve cinsiyetsiz bir seçenektir. Ürünlere atfedilen cinsiyet ve aile rolleri ataerkil yapıyı desteklediği için uzun zamandır ürüne TV koltuğu deniyor. Eşyaların cinsiyetsiz olduğunun ve tek bir kişinin kullanımı ile sınırlandırılamayacağının altını çiziyor ve sizi en iyi koltuk modellerine yönlendiriyoruz.

Televizyon Koltuğu Neden Alınır?

Lüks bir ürün olarak karşımıza çıkan TV koltuğu modelleri günümüzde sık sık tercih ediliyor. Bunun nedeni ise ürünlerin daha çok konforlu ve çok fonksiyonlu oluşundan kaynaklanıyor. Gün içerisindeki yoğunluğun sıcak bir duş, doğru bir yatak ve dinlenmek için de koltuk ile giderilmesi hepimizin alışkanlığı haline geldi. Yoğun geçen günlerin ardından bir şeyler izlemek ve rahatlamak isteyenler genellikle TV koltuğuna odaklanıyor. Özellikle tek yaşayanların tercihlerinden biri de televizyon koltuğu oluyor. Ayrıca bel – sırt problemleri yaşayan kişiler de konforlu ve ortopedik seçeneklerinden dolayı televizyon koltuğunu tercih ettiklerini söylüyorlar.

Televizyon Koltuğu Destekleri Nedir?

 

Televizyon koltuğu alırken dikkat edilecek birçok husus bulunur. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde kişiler kendileri ve ihtiyaçları için en uygun seçimi kolaylık ile yapabilir. Televizyon keyfini daha eğlenceli ve huzurlu kılmak isteyenler tarafından sık sık tercih edilen ürünleri alırken bazı unsurlara bakmak gerekiyor. Bu unsurlardan ilki ürünün bel, boyun ve sırt desteğinin olup olmaması. Bir diğer önemli unsur ise açılıp kapanabilir ek ayak desteği. Son derece modern ve lüks bir ihtiyaç olan televizyon koltuğundan tam verim almak da bir hayli önemlidir.

Televizyon Koltuğunda Garanti Süreci

Televizyon koltuğu seçerken dikkat edilecek unsurlardan en önemlisi garanti kapsamı ve iade – değişim süreçleridir. Televizyon koltuğu alan kişilerin mutlaka bu konularda bilgi edinmesi gerekir. Konforlu televizyon koltuğu modelleri her ne kadar çok satsa ve tercih edilse de mutlaka teknik bilgilerin öğrenilmesi gerekir. Televizyon koltuğu alırken garanti süresi en az 2 yıl olan ürünleri tercih etmek önemlidir.

Televizyon Koltuğu Fonksiyonları Nedir?

Televizyon koltukları çok işlevli üst düzey koltuk modelleridir. Ek bölmeleri içecek ve bardak koyulabilen alt alanları ve daha birçok işlevi ile dikkat çeker. Bazı televizyon koltuklarında masaj özelliği de bulunur. Yatabilen, açılabilen, ek bölmesi olan, titreyen, cepli kolçakları olan televizyon koltukları en çok işleve sahip olanlardır. Ayrıca sallanabilen televizyon koltukları da bulunur. 360 derece dönebilen, ayak bölmesi açılıp kapanabilen ve yatma fonksiyonu olan modeller en çok tercih edilen TV koltukları arasında yer alır.

TV Koltuğu 1

 

İnternet sitemizde satışta olan TV koltuklarından biri de TV koltuğu 1 olarak isimlendirilen modeldir. Yumuşak ve pofuduk olarak karşımıza çıkan ürün, ekstra yastıklıdır. Baş ve boyun bölgesini destekleyen ürün aynı zamanda sırt ve bel desteği ile de dikkat çeker ve 2 yastıklı olarak satılır. Ayakları açılabilen ve dinlenebilmek için oldukça konforlu bir alan yaratan TV koltuğu 1, yatabilen TV koltuğu modellerindedir. Ürünün genişliği 90 cm, derinliği 90 cm ve yüksekliği ise 105 cm olarak tasarlanmıştır. Teslimat ve kurulum detayları için firma ile iletişime geçmek gerekse de ücretsiz destek sağlanabildiği bilinmekte.

Kumandalı TV Koltuğu

360 derece dönen TV koltuğu modellerinden biri olan kumandalı model kullanışlı ve pratik yapısı ile dikkat çeker. Tasarımında konfor ön plandadır ve rahat ölçüleri nedeni ile de sıkça tercih edilir. Genişliği 90 cm, derinliği 90 cm ve yüksekliği 105 cm olan ürün kaliteli kumaş kullanılarak yapılmıştır. Bedeninizi saran ve dinlenmesini sağlayan model; açılabilir ayak desteği ve yatabilen sırtı ile dikkat çeker. 360 derece dönmesinden dolayı da son derece işlevli ve konforlu olan ürün birçok evde yer alır. TV koltuğu almak isteyen kişilerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir modeldir. Rengi ise beyaz – krem tonlarında olan bu ürün 2022 yılının en iyi ve rahat TV koltuğu modelleri arasında yer alır.

 


Divona Home
WhatsApp Destek Hattı