Bursa Bambu Bahçe Mobilyaları ile Doğanın Şıklığı

Bursa Bambu Bahçe Mobilyaları

Bursa bambu bahçe mobilyaları, rahatlık ve aynı zamanda dayanıklılık prensibine göre üretilmiş olan birçok farklı üründen oluşmaktadır. Bahçelerdeki çim kokusunu hissetmek ve aynı zamanda çok konforlu mobilyaları kullanarak güzel zaman geçirmek artık zor değil. Uzun yıllar kullanılabilecek ürünler sayesinde bunu sağlayabilirsiniz.

 

Bambu Mobilyaların Özellikleri Nelerdir?

Bambu, mobilya denildiği zaman akla gelen ilk malzemelerden birisidir. Son yıllarda kullanımı artmıştır. Bunun nedenleri ise sahip olduğu şu özellikleri ile alakalıdır;

  • Bambudan üretilmiş olan mobilyalar son derece sağlamdır. Tam 18000 olarak ifade edilen bir dirence kadar rahatlıkla kullanılabilir.
  • Estetik anlamda çok şıktır. Değişik birçok farklı beklentiyi karşılayabilmektedir. Sadece sepet örgüsü olarak bilinen modele sahip değildir. Daha farklı alternatifleri de vardır.
  • Bakımı oldukça basittir. Özellikle toz alma işleminin belli zaman aralıklarında yapılması yeterli olacaktır.
  • Bursa bambu bahçe mobilyaları aynı zamanda çevre dostudur.

 

Bursa Bambu Bahçe Takımları

Bursa bambu bahçe mobilyaları içinde bulunan takımlar, konforlu ve ergonomik oturum özellikleri sayesinde öne çıkar. Her takımın kendi içinde farklı adette koltuklar vardır. Ailenizdeki birey sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Gerek dayanıklı kumaşla tasarlanmış gerekse yalın haline ile satışa sunulmuş olan onlarca modeli vardır.

Bahçe takımlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise hızlı ve sorunsuz bir biçimde temizlenebilmesidir. Dış mekanlarda, hava koşullarından etkilenmeden uzun süre kalabilmektedir. Dayanıklılığı her daim üst seviyededir. Renk opsiyonları fazladır. Bu sayede zevkinize göre bir seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Bursa Bambu Şezlonglar

Bursa bambu bahçe mobilyaları denildiği zaman şemsiyeleri unutmamak gerekiyor. Kaliteli bambu malzeme kullanılarak tasarlanmışlardır. Gerek tekli gerekse aynı anda birden çok kişinin tercih edebileceği modeller söz konusudur. Sahip olduğu ince el işçiliği hemen öne çıkar. Çok uzun yıllar boyunda beklentileri karşılar. Özellikle doğal olarak bilinen tonlara sahip olan ürünleri satın alabilirsiniz. Şezlonglar, istenildiği gibi ayarlanabilir. Böylelikle nasıl rahat ediyorsanız ona göre ürün üzerinde gerekli özelleştirmeleri kolaylıkla yapabilme şansınız mevcuttur.

 

Bursa Bambu Sandalye ve Salıncaklar

Bursa bambu bahçe mobilyaları arasında yer alan sandalyeler, rahatlık sağlayan özellikleri sayesinde her yaş grubu insan tarafından ve tüm mekanlarda tercih edilebilir. Açık havada uzun bir süre kalması sorun teşkil etmez. Minderli ve mindersiz olarak tasarlanmış modelleri vardır. Bakımı çok basittir.

Keyifli bir zaman geçirmek isteyenler için bambudan üretilmiş olan salıncaklar son derece şıktır. Oldukça dayanıklı bir iskelet üzerinden dizayn edilmişlerdir. Sadece tekli kullanım özelliklerine sahip olan modelleri yoktur. Bunun yanı sıra aynı anda iki veya üç kişinin rahatlıkla tercih edebileceği opsiyonlar da söz konusudur. Victoria, Marmara, Üzüm Tekli, Cardin, Alaçatı Örgü modelleri öne çıkar. Divona Home sitemizden dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp