Bursa Bahçe ve Balkon Mobilyaları Divona Home'da

Bursa Bahçe Balkon Mobilyaları

Dış mekan mobilyaları denildiği zaman akla hemen gelen balkon ve bahçeler, gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında daha konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Bursa bahçe balkon mobilyaları ile size ait olan bu özel meskenleri çok rahat bir hale getirebilirsiniz.

 

Bursa Bahçe Balkon Salıncaklar

Salıncaklar hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Özellikle açık havada kullanılması söz konusudur. Metalden üretilmiş olan modelleri son derece dayanıklıdır. Şıklık göz ardı edilmemiştir. Zemine tam bir şekilde oturan iskelet üzerinde duran salıncaklar, çeşitli aralıklardaki ağırlıkları kaldırabilecek kapasiteye sahiptir. Kule, Love Story, Üzüm tekli, Kule sarı, Fındık tekli modelleri arasından dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz.

 

Bursa Bahçe Balkon Masa Takımları

Bursa bahçe balkon mobilyaları arasında masa takımları her daim büyük bir ilgi görmektedir. Bunların bir kısmı çok sık kullanılan bambu ağacından dizayn edilmiştir. Aynı zamanda rattan da söz konusudur. Tercih edilen malzemeye göre farklı birçok avantajı elde etmek mümkündür. Masa takımları gerek tek başına gerekse sandalyelerle beraber satılır. Viyana, Lazaro, Mimoza, Orbit, Merlin türü çok sayıda ürün mevcuttur. Kalabalık aileler için 6'ya kadar çıkan sandalye sayısı ile takım olarak sunulur.

 

Bursa Bahçe Balkon Oturma Grupları

Oturma grupları bahçelerin ve aynı zamanda balkonların olmazsa olmazıdır. Seçim yapmadan önce kullanılacak olanın büyüklüğüne göre hareket etmek mantıklıdır. Dilerseniz köşeli olarak tasarlanmış ürünleri satın alabilirsiniz. Oturma gruplarında koltuk ve kanepe sayısı farklılık gösterir. Aynı zamanda takımı tamamlayacak şekilde dizayn edilmiş şık bir masa ve sehpanın bulunduğu opsiyonlar da her daim büyük bir ilgi toplamaktadır. Marsilya, Clint, Oslo, Lorient bunlardan bazılarıdır.

 

Bursa Bahçe Balkon Diğer Ürünler

Bursa bahçe balkon mobilyaları daha farklı birçok üründen oluşur. Şıklık katmak ve rahat bir şekilde zaman geçirmek isteyenler için tasarlanmış olan şu opsiyonlar dikkat çeker;

  • Hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla tercih edilebilecek şemsiyeler, klasik ve modern olmak üzere iki farklı konseptte üretilmişlerdir. Zemine tam anlamı ile oturan ürünlerin içinde direkli, kollu sisteme sahip, manuel, teleskopik, yuvarlak, klips olarak tanımlanmış çok sayıda model mevcuttur.
  • Şezlonglar, güneşlenmek ve çok daha rahat bir şekilde uzanabilmek için tasarlanmıştır. Özellikle güneşin keyfini çıkarabilmek adına ergonomik özellikleri sayesinde kolay kullanıma sahiptir. Tatile gitmeden bu keyfi evinizin balkonunda ya da bahçesinde yaşayabilirsiniz. Pandora, Pratt, Kafkas, Cobbe, Hampton tarzı birçok ürün söz konusudur.
  • Tulipa, Belmont, Naomi, Polen olarak bilinen sandalye modelleri çok şıktır. Oldukça kaliteli malzeme kullanılarak üretilmişlerdir. Özellikle son yıllarda tabure tarzında imal edilmiş olanlar sık tercih edilmektedir.

Bursa bahçe balkon mobilyaları uygun fiyatlı bir şekilde Divona Home tarafından satılmaktadır. İhtiyacınızı kaliteli ürünlerle karşılayabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp