Yardım

Nasıl alışveriş yapabilirim?

Divona Home online mobilya mağazamızdan üye olarak ya da üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

1. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.

2. "Sepet" sayfasında ürün bilgilerinizi kontrol edip yapmak istediğiniz değişiklikler varsa güncelleyin. İndirim kuponunuz varsa "Sepet" bölümünde kullanabilirsiniz.

3. Ödeme kısmına geçmek için "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayın.

4. Ürününüzün adresinize teslim edilmesini istiyorsanız "Adresime Teslim Edilsin", fabrikamızdan kendiniz almak istiyorsanız "Fabrikadan Al" seçeneğini seçerek devam edin.

5. Teslimat ve fatura için gerekli adresinizi ekleyin ya da daha önce eklediğiniz adreslerden birini seçin. "Adres Ekle" seçeneği aracılığıyla farklı bir adres tanımlayabilirsiniz.

7. "Ödeme" butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gelin ve ödemenizi yapın.

8. "Mesafeli Satış" ve "Ön Bilgilendirme" sözleşmelerini onayladıktan sonra siparişinizi sonlanlandırın.

Divona Home online mağazası ve alışverişleriniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Divona Home Müşteri Destek Hattı: 0 222 340 40 44

Siparişlerimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Divona Home online mobilya mağazasından verdiğiniz tüm siparişler hakkında detaylı bilgi ve sipariş durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Üyeliksiz alışverişlerinizi "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilirsiniz.

Garanti koşulları

  • Garanti süresi 2 (iki) yıldır ve ürünlerin teslim edilme tarihinden itibaren başlamaktadır.
  • Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için teslimat esnasında ürünlerinizi mutlaka kontrol ediniz.
  • Ürünlerde herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
  • Ürünlerin bütün parça ve aksesuarları dahil üzere tamamı Sırma Ahşap Mobilya Halıcılık Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. A. Ş. firmamız Divona Home markamız garantisi altındadır.
  • Ürünlerinizin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarım ve sorunun giderilmesi için geçecek süre garanti süresine eklenir. Ürünlerinizin onarım süresi 20 iş gününü geçmemektedir. Onarım süresi, ürüne ilişkin sorunların firmamıza bildirim tarihinden itibaren başlamaktadır.
  • Tüketicinin sorun bildirimini; telefon, e-posta benzeri yollarla yapması mümkündür. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir.
  • Ürün sorununun 20 iş günü içerisinde giderilmemesi durumunda, firmamız benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. Ürünün garanti süresi içerisinde malzeme ve işçilik, montaj hatalarından kaynaklı arızalanması durumunda, herhangi bir ücret talep etmeksizin onarımı yapılacaktır.
  • Ürünlerin kullanma kılavuzunda yer alan talimatlara uygun olmayan şekillerde kullanımından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Tüketiciler, Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir.
Divona Home
WhatsApp Destek Hattı