Yurt Dışı Mobilya Gönderimi


DİVONA HOME TÜM DÜNYADA

DivonaHome,  uygun fiyatlı ev mobilyalarını, bahçe ve balkon mobilyalarını, halıları ve  anlaşmalı olduğumuz lojistik firmalarımız ile Avrupa ülkeleri ile birlikte şimdi tüm Dünya ülkelerine garantili ve sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde gönderimini sağlamaktayız. 

 Nerde olursanız olun  DİVONAHOME adresimizden sipariş verebilirsiniz.

Ödemelerinizi DİVONAHOME üzerinden 3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması İYZİCO altyapısı ile Havale, kredi ve banka kartı, nakit ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı gönderimlerimiz ürün ölçü ve özelliklerine göre nakliye fiyatı değişmektedir.

Nakliye bedeli için info@divonahome.com ve +90 539 497 1702 nolu whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiyeden yurtdışına mobilya gönderimi son zamanda artmıştır. Türkiyede ki mobilyaların hem kaliteli hem de fiyat olarak uygun olmasından dolayı Türkiyedeki mobilyalara talep artmıştır. Avrupanın bir cok bölgesine termin süresinin de kısa olmasından dolayı hızlı bir şekilde mobilya transferi yapılmaktadır. Tüm herşey ayarlandıktan sonra teslimat süresi Avrupa için bölgesine göre 7 ile 15 gün arasında teslim edilmiş olacaktır. Firmamız anlaşmış olduğu uzman lojistik firmaları ile bu süreyi daha kısa sürede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sitemizdeki binlerce ürünü hızlı ve güvenli şekilde yurtdışındaki bölgelere iletiyoruz.

Tüm ürünlerimizin en iyi şekilde paketlenmesi yapılıp evinize kadar sorunsuz şekilde getirilmesini sağlıyoruz.

Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaralarımıza ve whatsapp hattımızdan uzman satış temsilcilerimiz ile görüşebilir, isterseniz siparişinizi birlikte oluşturabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp Destek Hattı
HesabımSepetBizi ArayınWhatsApp